شکسپیر:من زیر نور چراغ خیابونها درس میخوندم گراهام بل:من در زیر نور شمع درس میخوندم ببخشیدآ ولی شما در طول روز چه غلطی میکردین؟ _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ الان شش ترمه درس خوندم چهار ترم مشروط شدم ؛ کدام گزینه نزدیک به من است ؟ مخروج ! مجبور ! مشمول ! همه موارد به ترتیب حروف الفبا ! ___________ جوک دانشجویی جدید - اس ام اس خنده دار دانشجو __________ فقط یه دانشجوی ایرانی میتونه ساعتشو کوک کنه روی ساعت چهار که صبح بلن شه درس بخونه ولی هر ده دقیقه یه بار تمدیدش کنه تا ساعت هفت ! ______________ جوک های استاد و دانشجو, لطیفه دانشجویی ____________ ترم پیش تو دانشگاه استاد داشت به یه دانشجو می گفت : پسر این درسو بخون ! بخونی پس فردا به دردت میخوره ، نخونی خودت ضرر میکنی . . . حداقل به خاطره این هزینه ای که کردی بخون ، به خاطره خودت میگم بخون ؛ نخونی نمیتونی پاس کنیااااا . . . دانشجو تو یه جمله جواب داد : ldquo; استاد صدامون خوب نیست rdquo; _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ ﺯﻧﮓ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻣﻌﻠﻤﻤﻮﻥ ﯾﻪ ﺁﻫﻨﮓ ﺷﺎﺩ ﺑﻮﺩ . . . ﺗﺎ ﺯﻧﮓ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺑﺸﮑﻦ ﺯﺩﻥ ? ﺑﻘﯿﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻡ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻣﻦ ﺩﺳﺖ ﺯﺩﻥ ? ﺑﻪ ﺟﺮﻡ ﺍﺧﺘﻼﻝ ﺩﺭ ﻧﻈﻢ ﮐﻼﺱ ﺍﺧﺮﺍﺝ ﺷﺪﻡ ? ? ﺑﻪ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺁﺧﻪ ؟ ___________ جوک دانشجویی جدید - اس ام اس خنده دار دانشجو __________ یه روز جزومو دادم به دوستم از صفه ۷۸ میشه فهمید شام قرمه سبزی داشتن از صفه ۱۰۴ هم میشه فهمید بعدشم انار کوفت کرده ! ? _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﮔﻔﺘﻢ : ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺩﻭ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﻭﻣﺪﯾﻢ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ ﻫﻤﺶ ﮐﻪ ﭘﺎ ﺗﺨﺘﻪ ﺍﯼ ﺑﯿﺎ ﺑﺸﯿﻦ ﺩﯾﮕﻪ ! ﮐﻞ ﮐﻼﺱ ﻟﻪ ﺷﺪﻥ ! ﻣﻦ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﺑﯿﺮﻭﻥ . . . _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ بعضی از استادا هم اول عقده بودن بعد دست و پا در آوردن

استاد چت,چت روم استاد,ورود به گپ چت روم استاد چت,استاد چت,روم استاد,چت استاد,عسل چت,ناز چت ,باران چت

آمدم ای شاه ، پناهم بده....

استادزیرک ,لیسگپ,لیس,زیرک استاد,

اس ,دانشجویی ,خنده ,دار ,ام ,دانشجو ,اس ام ,ام اس ,خنده دار ,اس دانشجویی ,دانشجویی خنده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

16312629 alibiz 16543099 16578714 16177587 araxprint 16565939 asmeqantai 16134476 kojaroo