اس ام اس دانشجویی خنده دار مغزما اکسید شد سوختیم بس که شیمی و فیزیک آموختیم هی اسید و بازها دعوا میکنند خاک عالم بر سر ما میکنند از زبان خارجه آشفته ایم بر سر زنگ زبان ما خفته ایم گر بخوانیم بیست بار این زیست را باز هم هرگز نگیریم بیست را _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ دقت کردید هر وقت میای با ترم بالایی ها سر حرفو باز کنی اولین حرفی که میزنن اینکه با تعجب میگن ترم اولی هستی؟ _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ به سلامتی اون دختر دانشجویی که سال اول که وارد دانشگاه میشه چادر بسره سال آخرم که از دانشگاه میاد بیرون بازم چادر بسرهش _________ جوک خنده دار درباره دانشجو, متن بامزه زندگی دانشجو _________ ﻓﺮﺟﻪ ﺍمتحان چیست ؟مدت ﺯﻣﺎﻥ ﺑﯿﻦ ۲ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻔﺮﯾﺢ ﺷﺎﺩﯼ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻋﺮﻭﺳﯽ ﻭﻟﮕﺮﺩﯼ ﻧﻈﺎﻓﺖ ﻭ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻫﻢ ﻧﮑﺘﻪ ﺍﻧﺤﺮﺍﻓﯿﻪ _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﻢ ﮔﺬﺷﺖ + + + ﻭﻟﯽ من ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﮕﺮﺍﻝ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﮑﺮﺩﻡ _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ رو دسته صندلی دانشگاه نوشته بود وقتی زله اومد پشت صندلیو نگا کن پشتشو نگا کردیم نوشته بود الان نه خره وقتی زه اومد _________ جوک خنده دار درباره دانشجو, متن بامزه زندگی دانشجو _________ دیدید اوناییکه ترم هفت و هشتن همش از دیگران میپرسن ترم چندی؟ اگه ترم یک و دو هستید اصلا جوابشونو ندید و به جاش بپرسید پیام نور بودی دیگه؟درجاساکت میشن جواب داده که می گما _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ نمره عملی یه درس از ۲۰ نمره استاد بهم داده ۱۹۵ زنگ زدم ازش تشکر کنم بهش میگم که : استاد شنیدم میخواستین ۱۹۵رو بکنید۲۰ برگشته میگه حرفتو مستقیم بزن :ناراحت نباش ۱۹۵برادر ۲۰: استاده من دارم یعنی یه همچیم آدم پرویی ام من: خوب چیکار کنم دیگه عقده شده برام بیست گرفتن تو دانشگاه ___________ جوک دانشجویی جدید - اس ام اس خنده دار دانشجو __________ به سلامتی استادی که میتونست شاگردشو با ۷۵ بندازه + + + عاشقال خر نمرشو کرد ۹۵ که دانشجو بیشتر بسوزه _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ بابام این ترم میگه یکمم درس بخونی بد نیستا گفتم تو درس می بینی و من پیچش درس بابام ١٠دقیقه سر ت داد و اتاقو ترک کرد _________ جوک خنده دار درباره دانشجو, متن بامزه زندگی دانشجو _________ حالا وقت برای درس خوندن داریم کووو تا فردا زمزمه های شیطانی شب امتحان _________________ اس ام اس دانشجویی خنده دار _____________________ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ : آﺥ ﺟﻮﻥ ﺧﺎﻧﻢ ﻣﻌﻠﻢ ﺍﺳﻤﻤﻮﻧﻮ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﻪ دبیرستان : ﯾﺎ ﺍﺑولفضل معلم ﺍﺳﻤﻤﻮ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﻪ دانشگاه : یا خدااااا مشروط شدم استاد اسممو میدووونه o-O

استاد چت,چت روم استاد,ورود به گپ چت روم استاد چت,استاد چت,روم استاد,چت استاد,عسل چت,ناز چت ,باران چت

آمدم ای شاه ، پناهم بده....

استادزیرک ,لیسگپ,لیس,زیرک استاد,

اس ,دار ,خنده ,دانشجو ,ام ,دانشجویی ,خنده دار ,اس ام ,ام اس ,دانشجویی خنده ,اس دانشجویی ,بامزه زندگی دانشجو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

burgbebunkde 16468501 16714516 16477769 16281064 16477769 16726699 16177587 bartnnwdrak rankirani